Косів інтерактивний відділ кераміки

Інтерактивний музей косівської кераміки

В самому цетрі Гуцулії в місті Косів, завдяки Косівській міськ раді та Косівському музею народного мистецтва і побуту Гуцульщини стартував проект «Інтерактивний музей», присвячений місцевій кераміці.

Інтерактивни відділ музею обладнаний цікавою інтерактивною експозицією з сучаним обладнанням й цікавими ігровими модулями, які в легкій ігровій формі розповідають відвідувачеві про історію місцевої косівської кераміки.

Створену дану експозицію у одному з залів Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини. Створнено даний зал завдяки виграному конкурсу ініціатив карпатських громад Асоціації органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА".

Косівський музей, інтерактивна експозиція кераміки

Що такого цікавого може показати туристу дана виставочна зала?

В замін пасивному вислуховування інформації від гіда, організатори запропонують вам стати учасником квестової гри, турист відвідувач може включитись у взаємодію з елементами експозиції, переглядати ролики, торкатись експонатів відкривати й знайомитись з вмістом шуфляд, виконуючи при цьому квестові завдання.

Косівський музей, інтерактивна експозиція кераміки

Також в даному залі в дизайнерських вітринах розміщені унікальні керамічні експонати зі збірки музею. Тут можна побачити і оригінальні вироби Олекси Бахматюка і Павліни Цвик, а також багатьох відомих і молодих косівських керамістів, всі експонати поєднані з раритетними фотографіями, доповнені інфографікою й цікавим пописанням.

Експозиція також обладнана рписаннями шрифтом Браєля, для незрячих і слабо зрячих осіб.

Косівський музей, інтерактивна експозиція кераміки


Головною метою цього експозиційного залу було створити для туриста, відвідувача цікавого, сучасного, інтерактивного простору, що може докладно і в цікавій формі розповісти про унікальну місцеву кераміку, що була відзначена як нематеріальна спадщина «Юнеско».

Останнє редагування Субота, 26 червня 2021 17:09

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Написати нам:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Карпати, Україна

Про нас

Головна ціль сворення даного ресурсу, це глибше привідкриття для українців, гірської перлини України - Гуцульщини.

Маю надію, що тут Ви знайдете саме ту інформацію, що шукали. Дякую за візит, ми раді що Ви, відвідали наш сайт :)

Підписатись на розсилку

Введіть електронну пошту, для отримання розсилки