Хайкінг

Хайкінг (1)

Хайкінг - це однодневні, переважно не довгі прогулянки гірською місцевостю, з використанням добре промаркованих, легкопроходимих маршрутів. Часто фініш і старт маршрутів співпадають, тобто туристи прогулявшись долинами і гірськими хребтами повертаються в кінці в місце з якого почали прогулянку. Також можливий варіант, що перша і осттання точки на маршруті, це зупунки громадського транспорту а між ними прогулянка гірськими стежками. Також до даного виду відпочинку варто віднести варіант, коли туристи ночують в орендованому будинку, номері в готелі і кожен день здійснюють радіальні подорожі в гори неподалік.

В останні роки все більш популярними стає такий вид відпочинку, мода на нього в Україну поширилася з Альпійського регіону Європи, де вже давно даний вид відпочинку користується шаленою популярністю, не тільки серед туристів, але й серед місцевого населення. Прогулянки такого плану доволі позитивно впливають на здоров'я, укріплюють сердечно - судинну систему.

В даному розділі Ви можете почитати тематичні статті про хайкінг в Карпатах, коментувати їх, ділитись своїми маршрутами і подорожами. Популяризуймо даний вид відпочинку разом!!!

Написати нам:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Карпати, Україна

Про нас

Головна ціль сворення даного ресурсу, це глибше привідкриття для українців, гірської перлини України - Гуцульщини.

Маю надію, що тут Ви знайдете саме ту інформацію, що шукали. Дякую за візит, ми раді що Ви, відвідали наш сайт :)

Підписатись на розсилку

Введіть електронну пошту, для отримання розсилки