Близниці

Близниці - це найвищі гірські вершини, що відносяться до Свидовецького гірського масиву, також ці дві вершини, які знаходяться поряд, можна віднести до найпопулярніших туристичних атракцій Українських Карпат. 

Ці дві гірські вершини знаходяться на території Рахівського району Закарпатської області, а саме в східній частині гірського масиву.

Близниці - це найвищі гірські вершини, що відносяться до Свидовецького гірського масиву, також ці дві вершини, які знаходяться поряд можна віднести до найпопулярніших туристичних атракцій Українських Карпат.  Ці дві гірські вершини знаходяться на території Рахівського району Закарпатської області, а саме в східній частині гірського масиву.

Вершини доволі схожі одна на одну від чого і пішла їхня назва.  Вища по висоті, північна вершина має висоту 1883 метри над рівнем моря, а менша північніша має висоту 1872 метри над рівнем моря, з північного напрямку вершини Близниці обмежені горою Драгобрат. На місцевому діалекті дані вершини носять назву «Блажніци».

 

Вид Близниці


Рослинність, що покриває дані вершини доволі багата, тут можна зустріти  багато реліктових й занесених в Червону книгу України рослин, таких як: едельвейс, дріада восьмипелюсткова, айстра альпійська, котячі лапки, любочки несправжньокульбабові, нижче висотою, до 1500 метрів дані вершини покривають, неймовірної краси буково-хвойні ліси. Завдячуючи відносній віддаленості від цивілізації, територія Близниць, доволі багато населена дикими тваринами. 

 

Вид з Близниць


Туристичний маршрут на Близниці.Найбільш популярний туристичний маршрут, що веде до даних вершин починається в с.Ясені далі підкорювача чекає  доволі стрімкий і затяжний підйом довжиною  близько 8ми кілометрів, дальше пролягає по через Драгобрат  до Близниць. По мірі набору висоти мандрівникові будуть відкриватись чудової краси гірські краєвиди.


Також багато туристів вибирають послугу підкорення вершин на автомобілі, дані вершини одні з небагатьох в Карпатах, які можна підкорити даним методом. Та ви повинні пам’ятати, що «джиппінг» наносить непоправиму шкоду місцевій екосистемі, і веде до її зміни, руйнації, розмиванням і ерозіям, тому десять раз подумайте перед тим, як замовити дану послугу. 

 

Близниці зимою


 З приходом Весни, полонини в районі Близниць вкриває зелений килим, з появою зелені на пасовиськах з’являються пастухи з отарами. В пастухів туристи можуть прикупити свіжих молочних продуктів сиру, будзу, бринзи а також в спілкуванні послухати багато цікавих історій і легенд про дану гірську місцину.


На самій вершині Близниці мандрівник може побачити туристичний вказівник, на якому можна прочитати коротку інформацію про тур. маршрути, які проходять по через дану вершину. З верхівки гори відкриваються чудовий краєвид на ближні карпатські вершини.

 

Кари на Близницях

Останнє редагування Неділя, 23 травня 2021 12:19
Детальніше в цій категорії: « Смотрич Дземброня »

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Написати нам:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Карпати, Україна

Про нас

Головна ціль сворення даного ресурсу, це глибше привідкриття для українців, гірської перлини України - Гуцульщини.

Маю надію, що тут Ви знайдете саме ту інформацію, що шукали. Дякую за візит, ми раді що Ви, відвідали наш сайт :)

Підписатись на розсилку

Введіть електронну пошту, для отримання розсилки