Гуцульські громади по обидва боки карпатських гір планують підписати договір про співпрацю.

Гуцульські громади по обидва боки карпатських гір планують підписати договір задля покращення розвитку туризму  в карпатському регіоні.Гуцульські громади по обидва боки карпатських гір планують підписати договір задля покращення розвитку туризму  в карпатському регіоні.

Дану інформацію поширив регіональний закарпатський офіс організації U-LEAD з Європою.

З повідомлення на сайті даної організації випливає, що було обговорено можливий розвиток туризму у високогірних гуцульських територіальних громадах Івано-Франківщини і Закарпаття. На зустрічі були присутні представники 7ми гірських громад.

Даний захід було проведено в онлайн режимі, під час зустрічі було обговорено механізми заключення договорів по співпраці  територіальних громад і уже існуючі успішні варіанти співпраці в туристичній сфері. 

Новостворені високогірні територіальні громади, мають шалений потенціал для розвитку в туристичному напрямку, виробництві екологічно чистих продуктів харчування і травництва, креативних індустрій, тому тісне співробітництво поміж громадами дасть можливість використати даний потенціал і успішно втілити в життя не один цікавий розвитковий проект – сказав керуючий Закарпатським регіональним офісом, пан Микола Сюсько.

Присутній на зустрічі голова Ясінської ТГ, Андрій Делятинчук, запропонував ідею, підписати договір, про майбутню співпрацю поміж муніципалітетами і запропонував готовий варіант такого договору. Андрій Делятинчук переконаний, що спільні зусилля об’єднаних однією ціллю громад завершиться на порядок ефективніше ніж поодинці, на даний момент, це тільки початок міжобласної співпраці між гуцульськими громадами й можливо в майбутньому переросте в міжнародний проект, який об’єднає гуцульські громади по різні сторони державних кордонів.

В перспективі подібна співпраця може зробити своєрідний туристичний, гуцульський бренд і ширше привідкрити гуцульську культуру для світу, створити спільні туристичні маршрути, інвестиційні проєкти, збереження і розвиток місцевих локальних промислів і збереження етно культурних традицій.

Програма «U-LEAD з Європою» дає українським громадам можливість і кошти для створення креативних культурно-туристичних проєктів, дає можливість творити свій добробут з допомогою і фінансуванням європейських держав членів U-LEAD. Проте взамін дана організація вимагає прозорого і підзвітного управління, яке в свою чергу слугуватиме потребам жителів і збільшить можливості територіальних  громад.

Останнє редагування Середа, 31 березня 2021 20:03

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Написати нам:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Карпати, Україна

Про нас

Головна ціль сворення даного ресурсу, це глибше привідкриття для українців, гірської перлини України - Гуцульщини.

Маю надію, що тут Ви знайдете саме ту інформацію, що шукали. Дякую за візит, ми раді що Ви, відвідали наш сайт :)

Підписатись на розсилку

Введіть електронну пошту, для отримання розсилки